Aktuality

Velká cena Českých Budějovic v krasobruslení

BRUSLAŘSKÝ KLUB ČESKÉ BUDĚJOVICE z.s. pořádá Velkou cenu Českých Budějovic v krasobruslení soutěž Českého poháru soutěž ČKS

KVALITNÍ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA

Díky finančnímu přispění města České Budějovice byla závodníkům....

Grand Prix Bratislava

Nábor krasobruslení

2 ročník závodu Pod Černou věží

Cup of Tyrol

O pohár starosty města Ostrova
Českolipská pirueta

Ve skvělé formě rozjeli novou sezónu závodníci z Bruslařského klubu České Budějovice. O víkendu se zúčastnili třech závodů ze kterých si přivezli hned dvě zlaté medaile.

Velká cena Strakonic

Dvě zlaté medaile a jedna bronzová!!! To je dnešní krásný výsledek našich závodníků na VC Strakonic.

První závod Českého poháru této sezony

První závod Českého poháru této sezony přinesl Bruslařskému klubu České Budějovice hned čtyři medaile. V plně obsazené kategorii (30 závodnic) se v kategorii mladší žačky Lucie Novotná umístila na parádním 1. místě. Ve stejné kategorii Barbora Kucianová obsadila krásné 8. místo. Pro Barču byl tento závod premierou v kategorii mladší žačky...

POZVÁNKA NA VOLEBNÍ ČLENSKOU SCHŮZI BRUSLAŘSKÉHO KLUBU ČESKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Vážení členové Bruslařského klubu,tímto Vás zveme na volební členskou schůzi, která se koná dne 19.9.2017. Začátek v 18:00 hod.

Mistrovství světa Helsinky Anna Dušková a Martin Bidař

Až dodatečně se ukázalo, v jak obtížné roli se ve středu na mistrovství světa v Helsinkách ocitli. Postup do finálového večera sportovních dvojic ještě nikdy nevisel v kategorii sportovních dvojic tak vysoko.

Mistrovství světa Helsinky

Helsinky – Anna Dušková s Martinem Bidařem vstoupili úspěšně do svého premiérového seniorského mistrovství světa, do volných jízd postoupili z patnáctého místa.